Medewerkers

Elisa Boekhorst

Beleidsadviseur Grensoverschrijdende Samenwerking

e.boekhorst@acutezorgeuregio.nl 053 - 4877139

Portefeuille

  • Contactpersoon Grensoverschrijdende Samenwerking

Claudia Boensma

Medewerker Kenniscentrum

c.boensma@acutezorgeuregio.nl 053 - 487 7140

Portefeuille

  • Contactpersoon Kenniscentrum

Nancy ter Bogt

Beleidsadviseur Traumazorg

n.terbogt@acutezorgeuregio.nl 053 - 4872094

Portefeuille

  • Contactpersoon Expertgroep Traumatologie
  • Contactpersoon (landelijke) traumaregistratie
  • Contactpersoon Gebruikersplatform Traumaregistratie
  • Wetenschappelijk Onderzoek

Manon Bruens

Beleidsadviseur Acute Zorg

m.bruens@acutezorgeuregio.nl 053 - 4877138

Portefeuille

  • Contactpersoon netwerkfunctie
  • Contactpersoon MMT
  • Contactpersoon regionaal acute zorg dossier

Rolf Egberink

Beleidsadviseur Kenniscentrum

r.egberink@acutezorgeuregio.nl 053-4872733

Portefeuille

  • Contactpersoon Kenniscentrum
  • Wetenschappelijk Onderzoek

Joost Hofhuis

Beleidsadviseur Crisisbeheersing en OTO

j.hofhuis@acutezorgeuregio.nl 053-4873061

Portefeuille

  • Contactpersoon Crisisbeheersing & OTO (stategisch)
  • Dossiers: Integraal Crisisplan, CBRN, Kwaliteitskader Crisisbeheersing en OTO, landelijk OTO-platform

Rik Kleijer

Projectmedewerker Crisisbeheersing en OTO

R.Kleijer@acutezorgeuregio.nl 053-4877140

Portefeuille

  • Contactpersoon Crisisbeheersing & OTO (operationeel)
  • Dossiers: Crisiscommunicatie, Netcentrisch Werken, Aantoonbaar Voorbereid, Ketenoefening

Marja Nijkrake

Officemanager

m.nijkrake@acutezorgeuregio.nl 053-4872097

Portefeuille

  • Contactpersoon Bureau AZE
  • Communicatie/ Website / Redactie 112 netwerk
  • Financi├źn
  • Contactpersoon Traumaoverleg Euregio

Jorien Pierik

Beleidsadviseur Acute Zorg

j.pierik@acutezorgeuregio.nl 053 - 4877138

Portefeuille

  • Contactpersoon netwerkfunctie
  • Contactpersoon Expertgroepen Acute Verloskunde, Acute Psychiatrie, MICK, Sepsis, rAAA
  • Contactpersoon aanpak ouderenzorg
  • Contactpersoon aanpak personen emt verward gedrag

Cees Schenkeveld

Manager

c.schenkeveld@acutezorgeuregio.nl 053-4872070

Portefeuille

  • Contactpersoon ROAZ
  • Contactpersoon LNAZ
  • Grensoverschrijdende Samenwerking
  • Financien
  • Redactie 112-netwerk

Simone Schmidt

Projectmedewerker Grensoverschrijdende Samenwerking

s.schmidt@acutezorgeuregio.nl 053-4872518

Portefeuille

  • Grensoverschrijdende samenwerking
  • Contactpersoon Interreg

Ralph de Wit

Medisch Manager

r.dewit@acutezorgeuregio.nl 053-4872097

Portefeuille

  • Contactpersoon Medisch inhoudelijke vraagstukken
  • Landelijke beraadsgroep LNAZ
  • Grensoverschrijdende samenwerking